Zapraszamy speedcuberów z całej Polski do Chojnic na dwudniowe mistrzostwa w układaniu Kostki Rubika!

Zarejestrowani zawodnicy

L.p. Imię i nazwisko Miejscowość Państwo 3 2 4 5 6 7 oh 3bf mb ft fm p m sq cl 4b 5b
1. Tomasz Bartosiński Ustka Poland
2. Szymon Belgrau Międzyrzecz Poland
3. Rafał Bernat Płock Poland
4. Sebastian Bęben Dolaszewo Poland
5. Adam Blicharski Szczecin Poland
6. Marcin Bloch Gdynia Poland
7. Jakub Bochniak Sopot Poland
8. Michał Bogdan Opacz Poland
9. Jacek Brończyk Wolice Poland
10. Kalina Brzezińska Starogard Gdański Poland
11. Michał Burnicki Kolincz Poland
12. Cezary Chełkowski Kraków Poland
13. Piotr Chodera Sośno Poland
14. Mateusz Cichoracki Grudziądz Poland
15. Błażej Cichy Rybnik Poland
16. Klaudia Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
17. Maciej Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
18. Radosław Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
19. Tomasz Cyrklaff Unisław Poland
20. Adam Czech Warszawa Poland
21. Dominik Czechowski Kielce Poland
22. Jan Czerwiński Płock Poland
23. Sebastian Czyrzewski Skórcz Poland
24. Łukasz Czysz Bydgoszcz Poland
25. Michał Dębski Tychów Nowy Poland
26. Piotr Dobrowolski Gdańsk Poland
27. Radosław Drozdowicz Zawiercie Poland
28. Kuba Drzewicki Chojnice Poland
29. Dawid Dzienisz Kolonia Poland
30. Maciej Etmański Rumia Poland
31. Piotr Frankowski Przodkowo Poland
32. Michał Gaj Koszalin Poland
33. Kamil Galicki Augustów Poland
34. Tomasz Gieniusz Gdańsk Poland
35. Ewelina Gołaszewska Kołobrzeg Poland
36. Bartosz Grabowski Łąkie Poland
37. Grzegorz Grażewicz Elbląg Poland
38. Michał Halczuk Lublin Poland
39. Patryk Heniborg Bydgoszcz Poland
40. Łukasz Herman Międzyrzecz/Poznań Poland
41. Tomasz Ignaczak Płock Poland
42. Marcin Jakubowski Starogard Gdański Poland
43. Grzegorz Jałocha Rumia Poland
44. Daniel Jamrużka Stare Miasto Poland
45. Przemysław Janicki Kaliska Poland
46. Kuba Jankowski Buk Poland
47. Krystian Jasiński Gdańsk Poland
48. Jakub Kaczmarczyk Wałcz Poland
49. Oskar Kaczmarek Grudziądz Poland
50. Przemysław Kaleta Radom Poland
51. Robert Kalinowski Szczecin Poland
52. Szymon Kaźmierczak Gdańsk Poland
53. Kasia Kempa Ustka Poland
54. Natalia Kempa Ustka Poland
55. Tomasz Kiedrowicz Gdansk Poland
56. Przemysław Kleniewski Warszawa Poland
57. Dawid Kokociński Konin Poland
58. Marcin Kowalczyk Kraków Poland
59. Paweł Kowol Gliwice Poland
60. Artur Kristof Rybnik Poland
61. Przemysław Kruczek Zamość Poland
62. Kacper Kryszak Warszawa Poland
63. Weronika Krzakiewicz Łazy Poland
64. Piotr Kuchta Gdańs Poland
65. Jakub Kuderski Poznań Poland
66. Tonia Kwaśniewska Kraków Poland
67. Bartłomiej Lewandowski Suchodół Poland
68. Nikodem Macuk Gryfino Poland
69. Maksymilian Majcher Kraków Poland
70. Piotr Majtyka Dolaszewo Poland
71. Mikołaj Majzel Police Poland
72. Patrycja Michalska Mrągowo Poland
73. Michał Milówka Rumia Poland
74. Błażej Narloch Chojnice Poland
75. Sebastian Niedziela Międzyrzecz Poland
76. Adrian Ogrodowski Lubanie Poland
77. Piotr Michał Padlewski Białystok Poland
78. Przemysław Piątek Kraśnik Poland
79. Bartosz Piechniak Stalowa Wola Poland
80. Tomasz Piechowski Chojnice Poland
81. Kamil Pieczka Chojnice Poland
82. Jakub Piotrowski Koszalin Poland
83. Piotr Pojda Głubczyce Poland
84. Adam Polkowski Gdańsk Poland
85. Karolina Polonis Mrągowo Poland
86. Owidiusz Pryk Grudziądz Poland
87. Cezary Rokita Mizrec Poland
88. Kamil Romanowski Skarszewo Poland
89. Jakub Sokołowski Rumia Poland
90. Adam Sołtysiak Lubanie Poland
91. Marcin Stachura Kołobrzeg Poland
92. Filip Stamirski Sulmin Poland
93. Maciej Suliński Rumia Poland
94. Tymek Suliński Rumia Poland
95. Artur Szamatowicz Słupsk Poland
96. Wojciech Szatanowski Warszawa Poland
97. Patryk Szewczyk Katowice Poland
98. Michał Tomański Kraków Poland
99. Emil Urbański Torun Poland
100. Bartłomiej Wałcerz Rokitno Szlacheckie Poland
101. Aleksander Wellinski chojnice Poland
102. Karolina Wiącek Gdańsk Poland
103. Kacper Wiłkojć Płock Poland
104. Kuba Winiarski Konstantynów Łódzki Poland
105. Wojciech Włodarczyk Płock Poland
106. Marcin Wojtal Starogard Gdański Poland
107. Jakub Wolniewicz Poznan Poland
108. Marcin Zalewski Augustów Poland
109. Piotr Zygmunt Biłgoraj Poland
110. Tomasz Żołnowski Płock Poland
111. Marta Żywicka Sopot Poland
Suma: 110 97 71 47 28 26 66 27 13 16 34 68 42 17 17 6 3